UA-113820114-6
Menu
Your Cart

Hakkımızda

YILMAZ BİLGİSAYAR GÜVENLIK SISTEMLERI

Hakkımızda

2015 yılında elektronik güvenlik sistemleri alanında hizmet vermeye başlayan YILMAZ BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ kurulduğu günden bu yana ev ve iş yeri güvenlik sistemlerinden, kamu kurumları ve sanayi tesislerinin güvenlik sistemlerine kadar geniş bir yelpazede profesyonel çözümler sunmaya devam etmektedir.


YILMAZ BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ konusunda deneyimli teknik ekibi ile keşiften montaja kadar müşterinin isteklerini dikkatle değerlendirerek en verimli sistemin kurulmasını sağlayıp satış sonrası teknik desteği ile de daima müşterisinin yanında olmuştur.

YILMAZ BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ ikinci el bilgisayar ve çevre birimleri ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla güçlü stok yapısıyla sizlere ikinci el malzemede kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesiyle güvenlik sistemleri sektöründe önde gelen firmalar arasında yer alan ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen YILMAZ BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ sektördeki deneyimi ve profesyonel kadrosu ile Türkiye genelinde hizmet vermeye devam etmektedir.